Браслети з гематитовими вставками
28 ₴
Мінімальне замовлення — 12 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 0608
+380 (97) 552-08-30
Ярослава- +380 (67) 994-39-30 Віталік
- +380 (98) 422-50-49 Сніжана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Браслет на руку з гематитовими вставками
Браслет з кульками та гематитовими вставками має оригінальний зовнішній вигляд та стильний дизайн. Придбати цей виріб максимально вигідно ви можете у нашому інтернет-магазині.
Важлива інформація про товар

• Гематит не викликає алергічних реакцій.
• Браслет зібраний на міцній гумці.
• Має яскравий та оригінальний дизайн.
• Виготовлений з якісних матеріалів, які не завдадуть шкоди здоров'ю.
Поспішайте замовити браслет з кульками та гематитовими вставками на нашому сайті вже зараз. Ми готові нашим клієнтам без затримок доставити великі партії товару до будь-якого куточку України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Покриття | Без покриття |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Кількість каменів | 48 шт. |
| Розмір браслета (см) | 20 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 30 г |
| Стан | Новий |
| Замок | Немає |
| Кількість намистин | 0 шт. |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 ₴
- Мінімальне замовлення: 12 шт.


