Автомобільна підвіска з православною іконкою 12шт/уп
312 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1687
+380 (97) 552-08-30
Ярослава- +380 (67) 994-39-30 Віталік
- +380 (98) 422-50-49 Сніжана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відмінний подарунок кожному автолюбителю - автомобільна ікона-підвіска.
Іконки є оберегами, які захищають від всіляких невдач, саме тому водії автомобілів часто використовують їх в салонах своїх машин. Для цього можна купити ікону або придбати таку невелику підвіску. Виріб має красивий, оригінальний вигляд.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Вага | 0.01 кг |
| Колір рамки | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴/упаковка


