Дерев'яний браслет на руку з ликами Святих 12шт/уп
Браслет дерев'яний з іконками
Браслет дерев'яний з іконками виробляється з екологічно чистого матеріалу з нанесенням наклейок. Даний товар стане чудовим оберегом для кожної людини. Носити цей виріб можна з любим предметом гардеробу. Браслет має незвичайний і оригінальний дизайн, а наклейки у вигляді ликів святих не стираються з часом. Придбати даний аксесуар за прийнятною оптової вартості ви можете на нашому сайті.

Особливості товару
• Кількість для мінімального замовлення ― 12 штук.
• Підходить як для чоловіків, так і для жінок.
• Для захисту від стирання і вологи, всі іконки покриваються лаком, який безпечний для здоров'я.
• Колір дерев'яного браслета ― коричневий.
Загальна інформація про товар
• Відмінна якість, товар прослужить вам тривалий час.
• На кожному браслеті кілька різних православних ікон.
• Ціни знижуються в залежності від обсягу замовлення.
• Комфортність і зручність в носінні.
Поспішіть замовити на нашому сайті прямо зараз дерев'яний браслет з іконками при необхідності наші консультанти нададуть вам більш детальну інформацію про даний товар.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Дерево |
| Покриття | Без покриття |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Кількість каменів | 0 шт. |
| Розмір браслета (см) | 18,5 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 7 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Кількість намистин | 0 шт. |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Коричневий |
- Ціна: 288 ₴/упаковка


