Православний натільний хрестик з ланцюжком 12шт/уп

192 ₴/упаковка
182,40 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0787
+380 (97) 552-08-30
Ярослава- +380 (67) 994-39-30 Віталік
- +380 (98) 422-50-49 Сніжана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Православний натільний хрестик з ланцюжком. Зі зворотного боку є напис Спаси і Сохрани. В упаковці 12 штук.
У нашому каталозі ви знайдете православні хрестики та ланцюжки з підвіскою

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Хрестик |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Кількість каменів | 0 шт. |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Довжина ланцюжка | 560 мм |
| Вага | 4 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 182,40 ₴/упаковка


