Автомобільна підвіска в машину з ликами Святих 10шт/уп

280 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1981
+380 (97) 552-08-30
Ярослава- +380 (67) 994-39-30 Віталік
- +380 (98) 422-50-49 Сніжана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відмінний подарунок кожному автолюбителю - автомобільна ікона-підвіска.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Дерево |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Вага | 0.005 кг |
| Тип транспорту | автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴/упаковка


