Дитячі іграшки кішки пухнасті



110 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2822
+380 (97) 552-08-30
Ярослава- +380 (67) 994-39-30 Віталік
- +380 (98) 422-50-49 Сніжана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цікава дитяча іграшка пухнаста кішечка. Гарний, інтересний подарунок дитині. Іграшки кішки можна поставити до себе або дитині на робочий стіл! Довжина 12 см, висота 6 см.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 2 років |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 60 см |
| Ширина | 50 см |
| Довжина | 120 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Тип | Заводна іграшка |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴


