Металічні хрестики з шнурочком на шию різні види 12шт/уп
288 ₴/упаковка
273,60 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3118
+380 (97) 552-08-30
Ярослава- +380 (67) 994-39-30 Віталік
- +380 (98) 422-50-49 Сніжана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хрестик на шнурочку є не тільки красивою прикрасою, але також дуже потужним захистом від негативу оточуючих людей. Натільна іконка стане чудовим подарунком близькій людині і навіть дитині на хрещення. Придбати кулон оптом пропонує саме наш інтернет-магазин за чудовою вартістю. В упаковці 12 штуки, різні види.
У нашому каталозі ви знайдете православні хрестики та ланцюжки з підвіскою

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Матеріал | Медична сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Кількість каменів | 0 шт. |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Довжина ланцюжка | 600 мм |
| Вага | 4 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 273,60 ₴/упаковка








