Жіночі красиві браслети на руку жемчуг з хрестиком 12шт/уп

324 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3152
+380 (97) 552-08-30
Ярослава- +380 (67) 994-39-30 Віталік
- +380 (98) 422-50-49 Сніжана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гарний браслет на руці – важлива складова будь-якого образу. Вони дозволяють правильно розставити акценти, приховати дрібні візуальні недоліки та недосконалості, ушляхетнюють образ, надаючи йому закінченості, логічної завершеності. Одними з найбільш функціональних та значущих прикрас виступають наручні прикраси. З їх допомогою ви легко зробите зап'ястя тоншими. Яскравий, привабливий браслет на руку з хрестиком. В упаковці 12 штук.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Покриття | Без покриття |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Кількість каменів | 21 шт. |
| Розмір браслета (см) | 18 |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Вага | 18 г |
| Стан | Новий |
| Замок | Немає |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість намистин | 29 шт. |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴/упаковка


