Заводна дитяча іграшка Рибка
Заводна дитяча іграшка Рибка.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 65 мм |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Довжина | 120 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ширина | 70 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴
- Мінімальне замовлення: 14 шт.


