Сувенірні шкіряні брелки на ключі з написом Спаси і Збережи 10шт/уп
340 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3264
+380 (97) 552-08-30
Ярослава- +380 (67) 994-39-30 Віталік
- +380 (98) 422-50-49 Сніжана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сувенірні шкіряні брелки на ключі. Зроблені із натуральної шкіри. Гарний подарунок рідним та близьким.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 102 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Вага | 8 г |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
| Покриття | Без покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴/упаковка


