Іконки Святих на шию 24шт/уп
740 ₴/упаковка
703 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3338
+380 (97) 552-08-30
Ярослава- +380 (67) 994-39-30 Віталік
- +380 (98) 422-50-49 Сніжана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іконка Святих на шнурочку є не тільки красивою прикрасою, але також дуже потужним захистом від негативу оточуючих людей. Натільна іконка стане чудовим подарунком близькій людині і навіть дитині на хрещення. Придбати кулон оптом пропонує саме наш інтернет-магазин за чудовою вартістю.
В упаковці 24 штуки, різні види.
У нашому каталозі ви знайдете православні хрестики та ланцюжки з підвіскою

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Покриття | Без покриття |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Кількість каменів | 0 шт. |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Текстиль |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Довжина ланцюжка | 600 мм |
| Вага | 2 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 703 ₴/упаковка








