Стильні браслети з хрестиками 12шт/уп

Стильні браслети з хрестиком
Красиві та сучасні браслети з блискучими та матовими намистинами у різних кольорах. Посередині – витончений хрестик зі стразами, який додає особливого шарму.
🔹 Універсальний розмір – підходить і жінкам, і дівчаткам.
🔹 Легкі, зручні та гарно виглядають як на щодень, так і для особливих випадків.
.
Замовляйте на нашому сайті вже зараз міцну та гарну нитку з хрестиком. Ми можемо забезпечити нашим клієнтам низькі ціни.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Нейлон |
| Покриття | Без покриття |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Кількість каменів | 0 шт. |
| Розмір браслета (см) | 17 |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 3 г |
| Стан | Новий |
| Замок | Затяжка |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість намистин | 7 шт. |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴/упаковка


