Православний натільний хрестик з ланцюжком 12шт/уп


372 ₴/упаковка
353,40 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3689
+380 (97) 552-08-30
Ярослава- +380 (67) 994-39-30 Віталік
- +380 (98) 422-50-49 Сніжана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Православний натільний хрестик з ланцюжком з молитвою "Отче наш". В упаковці 12 хрестиків срібного і золотого кольору.
У нашому каталозі ви знайдете православні хрестики та ланцюжки з підвіскою

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Хрестик |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Покриття | Без покриття |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Кількість каменів | 0 шт. |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Метал |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Довжина ланцюжка | 500 мм |
| Вага | 8 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 353,40 ₴/упаковка


