Дерев'яна дитяча свистулька зайчик

32 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3832
+380 (97) 552-08-30
Ярослава- +380 (67) 994-39-30 Віталік
- +380 (98) 422-50-49 Сніжана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яні дитячі свистульки
Особливість дерева полягає в тому, що це в першу чергу екологічно чистий та безпечний матеріал. Існують різні свистульки, глиняні, керамічні або дерев'яні. На Гуцульщині виготовляють ці забави із природних матеріалів.
Свистульки — іграшка, знайома багатьом із нас із самого дитинства. Згадайте, як приємно було чути оригінальне звучання, яке так нагадує спів птахів! Сьогодні вони також користуються популярністю. Їх найчастіше купують як сувеніри, дарують дітям.
Ми пропонуємо Вам дерев'яні свистульки, які точно не залежатимуть на ваших прилавках!

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Guris |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Свисток |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Діаметр | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴


