Набори обробних дошок з орнаментом


160 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3839
+380 (97) 552-08-30
Ярослава- +380 (67) 994-39-30 Віталік
- +380 (98) 422-50-49 Сніжана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний дерев'яний набір — це гарний і завжди актуальний предмет для Вашої кухні. Набір обробних дошок із бука з орнаментом. До набору входить дерев'яна лопатка, ложка та виделка. Гарний подарунок рідним і близьким. Такий кухонний набір зроблений з високоякісного гіпоалергенного дерева. Чудове виконання гарної якості не залишать байдужою до цієї дошки жодну господиню. Розмір дошки 30 см * 16 см.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ручка | Є |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Нековзна основа | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴


