Дитяча інерційна тачка перевертень 12шт/уп



1 050 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3856
+380 (97) 552-08-30
Ярослава- +380 (67) 994-39-30 Віталік
- +380 (98) 422-50-49 Сніжана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча інерційна тачка обертається на 360°, 4 кольори в наявності.
Іграшкова тачка - це прекрасний подарунок для будь-якого хлопчика, який любить машини.
Вона стане улюбленою іграшкою і дозволить йому весело провести час.
Наявність інерційного механізму дозволяє техніці швидко розганятись та їхати як вперед, так і назад.
Машинка має рухому башту і може обертатись навколо себе на задніх колесах.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 50 мм |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 70 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴/упаковка


