Автомобільна підвіска з іконкою 12шт/уп

Відмінний подарунок для кожного автолюбителя - автомобільна іконка-підвіска.
Іконки є оберегами, що захищають від усіляких невдач, саме тому водії автомобілів часто використовують їх у салонах своїх машин. Для цього можна придбати ікону або придбати таку маленьку підвіску. Виріб має гарний, оригінальний вигляд.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Вага | 0.007 кг |
| Колір рамки | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴/упаковка


