Автомобільна підвіска з іконкою 12шт/уп

372 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0170
- +380 (67) 994-39-30 Віталік
- +380 (98) 422-50-49 Сніжана
Підвіска з іконкою в машину
Відмінні риси оберегів з іконами

• Здавна вважається, що подібні предмети захищають своїх власників від усього поганого, що може з ними трапитися.
• В автомобілі підвіски повинні позбавити автовласника від аварій, частих поломок, непередбачених ситуацій.
• Вироби служать чудовою прикрасою для машини, адже виготовлені якісно, мають привабливий зовнішній вигляд.
• Ікона — невід'ємний атрибут православної людини, тому точно буде бажаним подарунком з приводу.
• Виготовлені з якісних матеріалів.
• Відмінно підійде для встановлення на дзеркалі заднього виду.
• Серединка бісерної підвіски крутиться.
• З двох сторін виробу є різні іконки.
• Кожна упаковка містить всередині 12 штук.
Необхідна підвіска з іконкою в машину? Ми з радістю доставимо її вам в найкоротші терміни!

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Вага | 0.013 кг |
| Колір рамки | Золотистий |
| Стан | Нове |
| Найменування | Підвіска з іконкою в машину |
- Ціна: 372 ₴/упаковка


