Каблучки з молитвою Отче наш колір срібло 50шт/уп

Православна каблучка з молитвою. На каблучці нанесена молитва "Отче Наш" російською мовою. Матеріал - сталь. Не чорніє. Колір - срібло. В упаковці 50 штук, різні розміри. Каблучка з молитвою "Отче Наш" - православний виріб, який з'явився в побуті віруючих у другому тисячолітті від Різдва Христового. Їх поява пов'язана з бажанням людини отримати захист від нещасть, чужої злості, бід і спокус. Накреслена на поверхні кільця молитва звернена до Бога від імені, що носить кожну мить його буття, тому ця святиня дарує людині впевненість у Божому захисті та заступництві.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Розмір кільця | Регульований |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Кількість каменів | 0 шт. |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 6 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 2 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴/упаковка


