Каблучка хамелеон Господи Спаси і Сохрани 100шт/уп


1 400 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0533
- +380 (67) 994-39-30 Віталік
Каблучки хамелеон Спаси і Сохрани
Каблучки хамелеон Спаси і Сохрани мають велику популярність серед православної молоді, а також більш дорослого покоління. Крім того, така каблучка стане просто чудовим подарунком для рідних і близьких. Воно є не просто індикатором стану людини, але також своєрідним талісманом від бід і негативу.
Головні параметри товару

• Каблучок в упаковці 100 штук, розміри абсолютно різні.
• Зовнішній вигляд — срібний ободок і невелика вставка-хамелеон.
• Каблучка виготовлена з матеріалів найвищої якості.
• Унікальна дія заснована на тепловому ефекті.
Особливості товару
• Перед тим, як одягати, каблучку рекомендується обов'язково освятити, тільки так воно матиме силу.
• Не можна носити оберіг, знятий з іншої людини, це може погано позначитися на внутрішній енергетиці.
• Найкращим металом для виготовлення каблучки вважається якісний сплав або срібло.
• Носити оберіг рекомендується на правій руці на великому, вказівному або середньому пальці.
Щоб замовити каблучку хамелеон Спаси і Сохрани, необхідно просто додати товар у електронний кошик або ж зв'язатися з нашими фахівцями за вказаним номером телефону. Пропонуємо наступні методи оплати — післяплата, переказ на карту «Приват банку», накладений платіж.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Розмір кільця | Регульований |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 6 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 1 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Найменування | Кільця хамелеон Спаси і Збережи |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Різні кольори |
- Ціна: 1 400 ₴/упаковка


