Жіночі красиві браслети на руку з хрестиком 12шт/уп




Гарний браслет на руці – важлива складова будь-якого образу. Вони дозволяють правильно розставити акценти, приховати дрібні візуальні недоліки та недосконалості, ушляхетнюють образ, надаючи йому закінченості, логічної завершеності. Одними з найбільш функціональних та значущих прикрас виступають наручні прикраси. З їх допомогою ви легко зробите зап'ястя тоншими. Яскравий, привабливий браслет на руку з хрестиком.
В упаковці 12 штук.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Кількість каменів | 0 шт. |
| Розмір браслета (см) | 18 |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 14 г |
| Стан | Новий |
| Замок | Немає |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість намистин | 30 шт. |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432 ₴/упаковка


