Автомобільна підвіска з іконкою з бісером 12шт/уп
Відмінний подарунок для кожного автолюбителя - автомобільна іконка-підвіска.
Іконки є оберегами, що захищають від усіляких невдач, саме тому водії автомобілів часто використовують їх у салонах своїх машин. Для цього можна придбати ікону або придбати таку маленьку підвіску. Виріб має гарний, оригінальний вигляд.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Вага | 0.013 кг |
| Колір рамки | Золотистий |
| Вид виробу | Підвіска |
| Призначення | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372 ₴/упаковка


